Dikkat!
Coğrafya Hocam Web Sitesi Açılmıştır. Sizleri de bu muhteşem Coğrafya sitesine bekliyoruz. Online sorular, konu anlatımları, MEB ders kitabı etkinlikler ve çoktan seçmeli soruların cevapları ve daha neler neler...

Coğrafya Hocam
Siteye gitmek için bağlantıya tıklayınız

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SONUÇLARI


Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun...Tebrikler...    

T.C.

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ

SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

2012-2013 EĞİTİM YILI

PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

ÖN BAŞVURU DEĞERLENDİRME SONUÇLARI DUYURUSU

2012-2013 Eğitim Yılı için YÖK’ün 17.09.2012 tarih ve 40322 sayılı kararı gereğince Üniversitemize tahsis edilen 200 kişilik kontenjana ön başvuru yapan adayların, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen ve başvuru ilanımızda yer alan, atamaya esas alanlara göre yerleştirilme işlemi tamamlanmış olup asil ve yedek listelerin alanlara göre dağılımı ekte sunulmuştur.

Ön başvurularda boş kalan kontenjanlar, Milli Eğitim Bakanlığının ihtiyaç duyduğu atamaya esas alanlara kaydırılmıştır.

Asil listede yer alan adayların kesin kayıt işlemleri 3-8 Ekim 2012 tarihlerinde (Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazartesi günleri) mesai saatlerinde Bülent Ecevit Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde (Zonguldak Merkez Kampüsü) yapılacaktır. Asil listedeki adayların kesin kayıt süresinin uzatılması söz konusu değildir.

Kesin Kayıt Yaptıracak Adayların Dikkat Etmesi Gereken Hususlar:

1) Listelerin belirlenmesinde adayların Üniversitemiz web sitesi üzerinden online olarak beyan ettiği bilgiler esas alındığından beyan edilen bilgilerin doğruluğunun kesin kayıt sırasında ibraz edilmesi gerekmektedir.

2) Kesin kayıt için istenilen tüm belgelerin aslı veya onaylı örneklerinin başvuru dosyasında olması gerekmektedir. Fotokopi veya faks şeklinde ıslak onaylı olmayan belgeler kabul edilmeyecektir.

3) Kayıt sırasında öncelikle adayların başvuru dosyaları incelenecek ve dosyası onaylanan adaylar formasyon ücretinin 1. taksitini bankaya yatırarak dekontu merkezimize elden teslim ederek kayıtlarını tamamlamış olacaklardır. Dolayısıyla kayıt merkezinden dosyanızı onaylatmadan 1. taksit ücretini yatırmayınız.

4) Pedagojik Formasyon Eğitimi ücretinin 1. taksiti olan 1027 TL, T.C. Ziraat Bankası Zonguldak Şubesi TR45 0001 0001 3159 0827 0450 01 IBAN numaralı, Bülent Ecevit Üniv. D.S.S Rektörlük ve Bağlı Birimler adlı banka hesabına “BEUSEM Pedagojik Formasyon 1. Taksiti” açıklaması ile “isim-soy isim” ve “TC kimlik numarası” belirtilerek yatırılacaktır.

Yedek Listedeki Adayların Dikkat Etmesi Gereken Hususlar:

1) Asil listede yer alan adayların kesin kayıt işlemlerinin tamamlanmasına müteakip boş kalacak olan kontenjanlar için 9-11 Ekim 2012 (Salı, Çarşamba ve Perşembe) tarihleri arasında yedek listeden sırasıyla çağrı yapılacaktır.

2) Bülent Ecevit Üniversitesi mezunlarına ayrılan kontenjanların boş kalması durumunda öncelikle Bülent Ecevit Üniversitesi mezunlarının yedekleri, diğer üniversitelerin mezunlarının oluşturduğu kontenjanların boş kalması durumunda ise diğer üniversite mezunlarının yedekleri kesin kayıt işlemi için sırasıyla çağrılacaktır.

3) Çağrılan yedeklere rağmen boş kontenjan kalması durumunda 12 Ekim 2012 tarihinde tekrar ikinci bir çağrı yapılabilecektir.

4) Çağrılan yedeklerin kesin kayıt işlemleri yine yukarıdaki “Kesin Kayıt Yaptıracak Adayların Dikkat Etmesi Gereken Hususlar” çerçevesinde yapılacaktır.

5) Tüm duyurular üniversitemizin web sitesinden ilan edilecektir.

2011-2012 Eğitim Yılında Üniversitemizin Pedagojik Formasyon Programına Kayıtlı Olup Ancak Herhangi Bir Sebeple Başarısız Olan Öğrencilerin Dikkat Etmesi Gerekli Hususlar:

1) Geçtiğimiz yıl Üniversitemizin pedagojik formasyon programa kayıt olmuş ancak başarısız olan öğrenciler üniversitemiz senatosunun 10.05.2012 tarihli kararı gereği yukarıdaki kontenjanlara bağlı kalmaksızın pedagojik formasyon ücretinin bu yılki bedelini ödemek suretiyle kayıt yenileyerek en fazla iki (2) dönem öğrenim hakkı kazanabilirler.

2) Bu öğrenciler bu yıl yeni kayıt yaptıracak olan öğrencilerin ders programına tabidirler ve eğitimleri onlarla birlikte Ereğli’deki kampüslerde yapılacaktır.

3) Bu durumdaki öğrencilerin 3-8 Ekim 2012 tarihlerinde (Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazartesi günleri) mesai saatlerinde Bülent Ecevit Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’ne (Zonguldak Merkez Kampüsü) bir dilekçe ve pedagojik formasyon eğitimi ücretinin 1. taksiti olan 1027 TL’lik ücretin yatırıldığına dair banka dekontu ile başvurması gerekmektedir.

4) Pedagojik formasyon eğitimi ücretinin 1. taksiti olan 1027 TL, T.C. Ziraat Bankası Zonguldak Şubesi TR45 0001 0001 3159 0827 0450 01 IBAN numaralı, Bülent Ecevit Üniv. D.S.S Rektörlük ve Bağlı Birimler adlı banka hesabına “BEUSEM Pedagojik Formasyon 1. Taksiti” açıklaması ile “isim-soy isim” ve “TC kimlik numarası” belirtilerek yatırılacaktır.

2012-2013 Öğretim yılı Pedegojik  Formasyon Sertifika Programı başvuru değerlendirme sonuçları açıklanmıştır.
* Sonuçlar için aşağıdaki başlıklara tıklayınız...

0 yorum :

Yorum Gönder

Küfür, hakaret, aşağılama vs gibi olumsuz davranışlardan sorumlu değiliz. Yapılan yorumlar yorumu yapan kişiyi/kişileri bağlar. Bilginize...

PEDAGOJİK FORMASYON